Miksi blondi rupesi riisumaan housujaan raitiovaunussa?

Miksi blondi rupesi riisumaan housujaan raitiovaunussa?
- Joku sanoi: "Tuolta tulee se vitun tarkastaja."

Mitä yhteistä on Wolt-kuskilla ja gynekologilla?
Ne saa aina vaan haistella, muttei koskaan maistaa.

Baarissa vakituiseen istuva mies oli jo kauan haaveillut osakkuudesta kantapaikkaansa, ja asiaa omistajalta usein iltaa istuessaan tiedustellutkin. Eräänä iltana taas kerran mies istui kuppilassa tuopin pohjaa tuijottamassa ja kyseli omistajalta,
että miten hän voisi päästä osakkaaksi bisnekseen. Paikan omistaja mietti hetken aikaa ja totesi:
- Jos juot tuopillisen talon pontikkaa yhdellä huikalla, tapat sen jälkeen karhun paljain käsin ja lopuksi vielä panet tämän paikan ruminta h*oraa, niin pääset osingoille.
Mies tietysti suostui oitis, ja takahuoneesta tuotiinkin puoli litraa talon omaa kellarissa keiteltyä pontikkaa miehen eteen. Empimättä mies tarttui lasiin kumoten sen yhdellä kädenliikkeellä ja laski lopuksi lasin hiukan irvistellen.
Seuraavaksi mies lähti hoippuman ulos ovesta karhua etsimään ja huikkasi mennessään paikanpitäjälle, että pitää puljun auki siihen asti että hän tulee takaisin ja pitää sen h*oran valmiina. Paikan omistaja odotti monta tuntia miestä takaisin, ja alkoi hiukan huolestua.
Kolmen jälkeen ovi aukesi ja mies horjui sisään yltäpäältä veren ja raatelujälkien peitossa. Mies istui uupuneena, mutta täynnä tarmoa tiskille hetkeksi huilaamaan ja kysyi:
- Missä se h*ora on, joka piti tappaa

Olet niin kuuma, että saat päiväntasaajan näyttämään napapiiriltä.

What did Baby Corn say to Mama Corn?
Where's Pop Corn?

Mikä on kilohailin kääpiökasvuisen serkun nimi?
- Grammahaili

Olet kuin suosikkikahvini: kuuma ja haluan sinua joka aamu.

Kenen kanssa ei mielellään mene saunaan?
- Vastaantulijan

Muut osti hehkulampun, Tomas Ledin

Mitä yhteistä on lentokoneella ja housuilla?
- Molemmat laskeutuvat hätätilanteessa.

Minkä takia Ruotsissa myyvät parhaiten kuningasta esittävät postimerkit?
- Ostamalla niitä ruotsalaiset saavat nuolla kunkun takapuolta