Nuori nainen oli kovasti halukas oppimaan golfia

Nuori nainen oli kovasti halukas oppimaan golfia, ja meni tietenkin alan kurssille. Mutta voi, neiti ei millään tahtonut osua palloon eikä muutenkaan oppia edes alkeita, ja opettajakin alkoi jo hermostua:
- Ei tästä tällä tavalla mitään tule, neiti Näpsä. Muut oppilaamme ovat kehittyneet jo valtavasti, te ette sen sijaan ole vielä kertaakaan edes osunut palloon. En ymmärrä, mitä teidän kanssanne pitäisi tehdä?
- Ehkä otteeni mailasta on väärä?
- Se voisi olla yksi syy. Kokeilkaapa seuraavaa: tarttukaa mailaan kuin se olisi sulhasenne penis ja koettakaan sitten osua palloon, ehdotti opettaja piruillakseen ja jo väsyneenä koko touhuun.
Neiti teki kuten opettaja käski, ja kohta lensi pallo komeassa kaaressa kauas kohti reikää. Opettaja hieraisi silmiään, nielaisi kerran ja sanoi:
- Oikein hyvä lyönti, neiti Näpsä. Ottakaapa se maila nyt suustanne ja yrittäkää heilauttaa sitä käsin.

Mikä on suurusuisuuden huippu?
- Kun pystyy antamaan tekohengitystä delfiineille.

What do you call a dog with no legs?
- Doesn't matter what you call him, he's not coming

Mä aion tehdä valituksen Spotifyhin,
kun et ole tän viikon kuumin sinkku!

Yritin pitkään rakentaa kaupunkia Aasiaan, mutta se ei pysynyt Gazassa.

Nimimerkki: hehehasuvitsi

Olet minulle kuin ilmaa. En voi elää ilman sinua.

Lapsi: "Äiti, mikä on avioliitto?"
Äiti: "Avioliitto tarkoittaa sitä, että nainen adoptoi aikuisen miehen,
josta tämän omat vanhemmat eivät enää jaksa pitää huolta."

Lähde: Vitsi on julkaistu Seiska.fi

Kun Chuck ylittää kadun, autojen on katsottava molempiin suuntiin.

Hellekesä on ollut vaarallinen avoautolla ajaville.
- Moni on kärähtänyt ratissa

Mikä veli ei elä?
- Virveli

Nimimerkki: Vipe

Wau mikä kaunotar! Saako lemmenmekaanikko kurkistaa pellin alle.