Mitä yhteistä on blondilla ja pullolla?

Mitä yhteistä on blondilla ja pullolla? - Molemmat ovat tyhjiä kaulasta ylöspäin.

 Chuck Norris kuoli 20-vuotta sitten. Kuolema vain ei uskalla kertoa sitä hänelle

Mikä on ruohonleikkuri japaniksi?
- Mokomaki viher-p*rse.

Mitä kelloseppä sanoi kun asiakas kysyi koska on valmista?
- Kaikki ajallaan

Nimimerkki: Jäbälä

Nuori nainen oli kovasti halukas oppimaan golfia, ja meni tietenkin alan kurssille. Mutta voi, neiti ei millään tahtonut osua palloon eikä muutenkaan oppia edes alkeita, ja opettajakin alkoi jo hermostua:
- Ei tästä tällä tavalla mitään tule, neiti Näpsä. Muut oppilaamme ovat kehittyneet jo valtavasti, te ette sen sijaan ole vielä kertaakaan edes osunut palloon. En ymmärrä, mitä teidän kanssanne pitäisi tehdä?
- Ehkä otteeni mailasta on väärä?
- Se voisi olla yksi syy. Kokeilkaapa seuraavaa: tarttukaa mailaan kuin se olisi sulhasenne penis ja koettakaan sitten osua palloon, ehdotti opettaja piruillakseen ja jo väsyneenä koko touhuun.
Neiti teki kuten opettaja käski, ja kohta lensi pallo komeassa kaaressa kauas kohti reikää. Opettaja hieraisi silmiään, nielaisi kerran ja sanoi:
- Oikein hyvä lyönti, neiti Näpsä. Ottakaapa se maila nyt suustanne ja yrittäkää heilauttaa sitä käsin.

Mitä blondin oikea jalka sanoo vasemmalle?
- Ei mitään. Ne eivät koskaan tapaa

Mikä olis turvallinen sijoituskohde?
- Kilpahevonen

Mitä yhteistä on sipulilla ja 30 cm pitkällä m*lkulla?
- Kummatkin saavat sinut itkemään.

Sulla on siniset huulet, pitäskö niitä lämmittää?

Mikä on nimeltään Lada jossa on vetokoukku?
- Perävaunu.

Mikä on Tesla Saksaksi?
- Volts-Wagon