Kaksi julkkista juttelee keskenään

Kaksi julkkista juttelee keskenään:
"Minä olen rakastunut!"
"Mitä, kehen?
"En tiedä vielä, viikon seiska ei ole vielä ilmestynyt! "

Siperia opettaa, mutta Chuck Norris opetti Siperiaa.

Have you heard about the chocolate record player?
It sounds pretty sweet.

Miten saa värjättyä seinän punaiseksi?
- Heitä lapsi kattotuulettimeen.

Mitä Michael Jackson tekee Korvatunturilla?
- Käy pukilla

Miksi joulupukilla on poro pulkan edessä?
- Koska elefantin varpaita palelee pakkasella

Eräänä kauniina päivänä täydellinen mies ja täydellinen nainen tapasivat.
Täydellisen seurusteluajan jälkeen he viettivät täydelliset häät. Luonnollisesti heidän avioliittonsakin sujui täydellisesti.
Eräänä lumimyrskyisenä jouluaattona tämä täydellinen aviopari oli ajamassa heidän täydellisellä autollaan pitkin mutkaista mökkitietä.
Yhtäkkiä he huomasivat hätääntyneen hahmon tienpenkalla. Ollen niin täydellinen pari, pysähtyivät he auttamaan hädässä olevaa.
Tienpientareella seisoi surullinen joulupukki valtavan lahjapinon keskellä ilman poroja.
Koska täydellinen pariskunta ei halunnut tuottaa lahjoja odotteleville lapsille pettymystä, lastasivat he pukin kanssa lahjat autoonsa ja lupasivat auttaa niiden jakelussa.
Valitettavasti keli muuttui entistä kehnommaksi ja täydellinen pari sekä joulupukki ajoivat pahan kolarin.
Vain yksi joukosta selviytyi onnettomuudesta - kuka?
Vastaus:
Täydellinen nainen. Hän oli ainoa joka on oikeasti olemassa. Kaikkihan tietävät, että joulupukki on taruolento eikä yksikään mies ole täydellinen.

NAISET: LOPETTAKAA TARINAN LUKEMINEN TÄHÄN. Miehet jatkakaa...

Eli, jos autossa ei ollut Joulupukkia eikä sen koommin täydellistä miestäkään, autoa ajoi nainen. Tämä selittää miksi yleensä ajettiin kolari. Lisäksi, jos olet nainen ja luet vielä tätä tekstiä, todistaa se toisenkin seikan:
Naiseteivät koskaan kuuntele mitä heille sanotaan!!

Naamiaisissa haarniskapukuinen mies oli koko ajan pelti kiinni.

Mitä tapahtuu, kun suomalainen ostaa Teslan?
- Laittaa saunan päälle puhelimella, sekä Teslan esilämmitykseen, ja sitten miettii kumpi on tärkeämpi: range vai löylyt.

Mies jonottaa kaupan kassalla, kun hän huomaa todella hyvännäköisen vaaleaverikön, joka heiluttaa hänelle kättään ja hymyilee ystävällisesti.

Mies on aivan yllättynyt siitä, että niin upea nainen vilkuttaa juuri hänelle, ja vaikka lady näyttää tutulta, niin mies ei saa tunnistettua häntä.

Niinpä hän kysyy blondilta: "Anteeksi, tunnetko minut kenties jostain?"

"Luulisin, että olet yhden lapsukaiseni isä", kaunotar vastaa.

Mies muistaa sen ainokaisen kerran, kun hän on ollut uskoton. Hän sanoo hiljaa: "Oletko se strippari, jota panin polttareissani biljardipöydällä kaikkien kavereitteni katsellessa, kun kaverisi samalla piiskasi minua märällä sellerinvarrella ja työnsi kurkkua p*rs**s**ni?"

"En...", nainen sanoo, "...olen poikasi luokanopettaja."

Paljonko lada kuluttaa sadalta kilometriltä?
- Seitsemän paria kenkiä